Colors of Zadrima

Shërbimet tona

-----

Mirësevini në Atelje!

Colors of Zadrima - Dajç, Lezhë

E Hënë - E Shtunë

08:00 - 16:00

Krijimet tona mund t’i zbuloni pranë ateljesë sonë në zemër të Zadrimës. Ndodhemi në fshatin Dajç, fare pranë rrugës kombëtare Lezhë – Shkodër.

Krijime me porosi

Realizojmë punime të personalizuara, me porosi. Për më shumë ndiqni lidhjen.

Vizita të organizuara

Në rast se dëshironi të njiheni më mirë me punën dhe veprimtarinë tonë, ju ftojmë të na kontaktoni për një vizitë në atelje apo në fermë.

ZBULO KOLEKSIONIN

Shalle mëndafshi, çanta shpine, veshje moderne dhe tradicionale: të gjitha krijime unike, të realizuara me materiale të çmuara dhe të punuara me dorë nga mjeshtret tona artizane.

Prenotimi i orarit

Plotësoni fomularin e kontaktit me poshtë, dhe do tju kontaktojmë së shpejti.

Informacionet e kontaktit